Main menu

Nie martw się, że powoli idziesz do przodu. Ważne, żebyś się nie zatrzymał

Pomoc psychologiczna

Zmodyfikuj swoje życie w sposób, który poprawi jego jakość. Zostań swoim własnym terapeutą – nauczę Cię tego. Prowadzę terapię w Gdańsku dla osób doświadczających trudności z powodu:

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Pracuję z pacjentem, stosując podejście poznawczo-behawioralne. Poznaję zachowania i reakcje, a następnie dzielę się spostrzeżeniami z pacjentem, by mógł samodzielnie poradzić sobie z problemami. Ja wskazuję drogę – ale to Ty jesteś swoim terapeutą i ekspertem od własnych przemyśleń. Podpowiadam kolejność pracy nad problemami – ale to od Ciebie zależy ich rozwiązanie.Bazuję na założeniu, że doświadczenia i zdarzenia mają na nas wpływ dopiero wtedy, kiedy nadamy im jakieś znaczenie. Szczególną rolę przypisuję myślom, emocjom i zachowaniu. Nie szukam przyczyn w podświadomości lub nieświadomości, nie skupiam się też nadmiernie na badaniu przeszłości – koncentruję się na teraźniejszości, na „tu i teraz”.

GRUPY TERAPEUTYCZNE

Prowadzę grupy wsparcia dla ofiar przemocy fizycznej, psychicznej lub seksualnej – zarówno dla dorosłych, jak i młodzież. Wspólnie uczymy się radzić z problemami lub traumatycznymi doświadczeniami przeszłości. Wymieniamy się spostrzeżeniami i poznajemy sposoby na to, jak stopniowo zmieniać postrzeganie rzeczywistości – by poprawić komfort życia psychicznego.

WARSZTATY

Zapraszam na warsztaty i konsultacje wychowawcze dotyczące trudności z komunikacją z dzieckiem, stosowania pochwał, wspierania rozwoju i edukacją seksualną. Przedstawiam skuteczne metody na owocne i zdrowe porozumiewanie się z dziećmi – również na rozmowy o seksualności i tożsamości seksualnej.Prowadzę także spotkania dla grup dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz młodzieży – obejmują one edukację seksualną oraz rozmowy o problemach z tożsamością, kondycją psychiczną, stawianiu sobie życiowych celów.

Udzielam jednorazowych porad online

Zachęcam do zadawania pytać drogą mailową – proszę opisać swój problem w wiadomości e-mail, a bezpłatnie odeślę zalecenia. Może to być wstęp do dalszych konsultacji z psychologiem.

Nie wiesz, czy powinieneś zwrócić się o pomoc psychologa?
Dowiedz się, jak rozpoznać problem o podłożu depresyjnym.

Nie wahaj się porozmawiać – napisz lub zadzwoń, wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem Twojego problemu. Gwarantuję dyskrecję i profesjonalizm.

Skontaktuj się