Main menu

Nie martw się, że powoli idziesz do przodu. Ważne, żebyś się nie zatrzymał

Pomoc psychologiczna

Pomoc psychologiczna w Gdańsku

Zmodyfikuj swoje życie w sposób, który poprawi jego jakość. Zostań swoim własnym terapeutą – nauczę Cię tego. Prowadzę terapię w Gdańsku dla osób doświadczających trudności z powodu:

pomoc psychologiczna gdańsk

dobry psycholog gdańsk

KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Pracuję z pacjentem, stosując podejście poznawczo-behawioralne. Poznaję zachowania i reakcje, a następnie dzielę się spostrzeżeniami z pacjentem, by mógł samodzielnie poradzić sobie z problemami. Ja wskazuję drogę – ale to Ty jesteś swoim terapeutą i ekspertem od własnych przemyśleń. Podpowiadam kolejność pracy nad problemami – ale to od Ciebie zależy ich rozwiązanie.Bazuję na założeniu, że doświadczenia i zdarzenia mają na nas wpływ dopiero wtedy, kiedy nadamy im jakieś znaczenie. Szczególną rolę przypisuję myślom, emocjom i zachowaniu. Nie szukam przyczyn w podświadomości lub nieświadomości, nie skupiam się też nadmiernie na badaniu przeszłości – koncentruję się na teraźniejszości, na „tu i teraz”.

GRUPY TERAPEUTYCZNE

Zapraszam do udziału w zajęciach terapeutycznych w formie grupowej dla osób borykających się z depresją oraz zaburzeniami lękowymi. Wspólnie będziemy uczyć się radzenia z problemami, wymienimy się spostrzeżeniami i udzielimy informacji zwrotnych oraz wskazówek by poprawić swój komfort życia. Wszystko to w terapeutycznej i serdecznej atmosferze.

grupy terapeutyczne

warsztaty

WARSZTATY

Zapraszam do udziału w warsztatach uważności i relaksacji. Zajęcia odbywają się w formie grupowej. Liczba osób do 15. Uważność, bycie w chwili i życie tu i teraz jest bardzo skuteczną metodą radzenia sobie ze stresem, niepokojem. Pomaga w poukładaniu sobie ważnych spraw i priorytetów.

Udzielam jednorazowych porad online

Zachęcam do zadawania pytać drogą mailową – proszę opisać swój problem w wiadomości e-mail, a bezpłatnie odeślę zalecenia. Może to być wstęp do dalszych konsultacji z psychologiem.

Nie wiesz, czy powinieneś zwrócić się o pomoc psychologa?
Dowiedz się, jak rozpoznać problem o podłożu depresyjnym.

konsultacje online gdańsk

Skorzystaj z pomocy psychologicznej w Gdańsku

Nie wahaj się porozmawiać – napisz lub zadzwoń, wspólnie zastanowimy się nad rozwiązaniem Twojego problemu. Gwarantuję dyskrecję i profesjonalizm.

Skontaktuj się